54 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون به کشاورزان قزوینی رداخت شدبه گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، عباس علیخانی در نشست بررسی پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش کشت محصولات بهاره،پاییزه و مکانیزاسیون به کشاورزان قزوینی افزود: در این مدت 20 میلیارد ریال پس از تکمیل پرونده کشاورزان و بهره برداران به آنان پرداخت خواهد شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان در مورد اکثر محصولات بهاره و پاییزه استان تسهیلات در نظر گرفته، کشاورزان منطقه می توانند با گرفتن معرفی نامه از مرکز جهاد کشاورزی مربوطه خود به بانک عامل جهت دریافت تسهیلات اقدام کنند.
آقاعیخانی در ادامه درخواست افتتاح شعبه بانک در بخش طارم و کوهین، پرداخت تسهیلات به دستگاه های دست دوم کشاورزی، ارائه تسهیلات جوان سازی باغ های زیتون را از مدیران بانک کشاورزی جهت رفاه حال کشاورزان خواستار شد.
وی، هدف اصلی جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی را کمک و حمایت از کشاورزان و تسهیل در اخذ تسهیلات دانست و تاکید کرد: افزایش ارائه تسهیلات در راستای اجرا و پیشبرد سیاست های وزارت و سازمان و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال دنبال می شود.
استان قزوین دارای 489 هزار هکتار اراضی کشاورزی با 89 هزار بهره بردار است.
6104*3013
خبرنگار:ناصرنیلی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید